Ponad 300 par wystąpi w najbliższy weekend w hali Hipodromu Sopot. Większość to uczestnicy II kwalifikacji Halowego Pucharu Polski. Prezntujemy listę zgłoszeń.

Na liście zgłoszeń jest wielu doskonałych jeźdźców z brązowym medalistą ostatnich Mistrzostw Polski Maksymilianem Wechtą na czele. Aleksandra Lusina, Marek Lewicki, Łukasz Jończyk, Jacek Zagor czy Grzegorz Kubiak to zawodnicy, którzy mogą poszczycić się tytułami Mistrza Polski. Choć w kategorii seniorów na starcie zabraknie lidera i wicelidera (mają do Sopotu bardzo daleko) walka w II kwalifikacji Halowego Pucharu Polski na pewno będzie interesująca. W innych kategoriach wystąpią wszyscy, którzy wygrali w pierwszej kwalifikacji we Wrocławiu: Dalia Lehman (junior), Adam Grzegorzewski (młody jeździec) i Magdalena Ziajkowska (open).

Imprezę w Sopocie uatrakcyjnią najmłodsi jeźdźcy startujący w kucach w kwalifikacji Cavaliada Future.

Wszystkie konkurs zaliczane HPP odbędą się w niedzielę. Grand Prix zaplanowane jest około 14.00. O szczegółach programu będziemy informować. Relacje wideo na żywo będzie można oglądać na stronie nastronie HPP.

Lista zgłoszeń TUTAJ

Gospodarze HPP 2016/17

ekwador
wroclaw
salio
szary
wolica
poczernin
lack