W najbliższy weekend (27-29 11) w Centrum Hipiki w Jaszkowie odbędzie się trzecia w tym sezonie kwalifikacja Halowego Pucharu Polski w skokach przez przeszkody. Do rywalizacji zgłoszonych zostało blisko 200 par. Prezntujemy listę zgłoszeń.

Na liście zgłoszeń nie brakuje doskonałych zawodników. Co prawda nie ma lidera HPP w kategorii seniorów Dawida Kubiaka, który ten weekend musiał poświęcić na Puchar Świata w Budapeszcie, ale z aktualnej pierwszej dziesiątki tabeli będą: Maciej Kostrzewski, Adam Grzegorzewski, Ewelina Szczepanik, Tomasz Miśkiewicz i Jakub Krzyżosiak. Po krótkiej przerwie spowodowanej drobną kontuzją (nie mógł wystartować we Wrocławiu i Sopocie) na parkur powraca obrońca tytułu zdobywcy Pucharu Polski Andrzej Głoskowski z KJ Agro-Handel Śrem, a poza tym kibice na parkurze w Jaszkowie zobaczą innych doskonałych zawodników jak: Marek Lewicki, Grzegorz Kubiak, Paweł Kaliciński czy Marcin Bętkowski.
Zawody rozpoczynają się w piątek o 8.00. Najważniejsze konkursy zaliczane do Pucharu Polski (kategorie: open, juniorów, młodych jeźdźców i seniorów) odbędą się w niedzielę. Początek około 11.oo. Grand Prix HPP zaplanowane jest na 14.00.

 

Relacja wideo z komentarzem w HPPTV dostępna będzie na na naszej stronie. 

Lista zgłoszeń TUTAJ

Gospodarze HPP 2016/17

ekwador
wroclaw
salio
szary
wolica
poczernin
lack