Po czterech latach przerwy do hali WTWK Partynice wracają duże zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody. Impreza WAGO CSN Wrocław zaliczana będzie do Halowego Pucharu Polski. Już teraz wiadomo, że weźmie w niej udział ponad 150 zawodników w tym czołowi polscy jeźdźcy. Na liście zgłoszeń są między innymi: dwukrotny Mistrz Polski Mściwoj Kiecoń (na zdjęciu) z KJ Agro-Handel Śrem, jego kolega klubowy trzykrotny zdobywca Pucharu Polski Andrzej Głoskowski, czy też najlepiej w tym sezonie spisujący się w polskiej kadrze Krzysztof Ludwiczak z KJ HEAA Turek.
Program imprezy jest bardzo bogaty. Codziennie od 8.00 do 20.00 rozgrywanych będzie co najmniej 6 konkursów. Te najbardziej atrakcyjne to niedzielne WAGO Grand Prix, które będzie pierwszym etapem Pucharu Polski 2015/16 w kategorii seniorów. W sobotę organizatorzy zapraszają na konkurs barier – który ma charakter potęgi skoku. Z inicjatywy Dolnośląskiego Związku Jeździeckiego najmłodsi zawodnicy (dla lat 15) walczyć będą w Pucharze Nadziei Jeździeckich DZJ.

Nie zabraknie innych atrakcji dla kibiców. W niedzielę oprócz koni w hali pojawią się psy pasterskie, które w niezwykle zabawny sposób pokażą jak można zaprzyjaźnić się ze stadem kaczek.

Więcej o imprezie na bieżąco na www.csnwroclaw.pl
Szczegółowy program znany będzie po ostatecznym zamknięciu zgłoszeń – 2 listopada.
Kontakt: Szymon Tarant, Tel. 602 345 080, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gospodarze HPP 2016/17

ekwador
wroclaw
salio
szary
wolica
poczernin
lack