Najlepszy dzisiaj w DR Adam Grzegorzewski. Kwalifikację Open wygrała Klaudia Rorbach.

Drugą kwalifikację HPP Open wygrała Klaudia Rorbach z CSJ Equestro Łódź na koniu na Clear to Jump st Gyvan. Ponieważ we Wrocławskiej kwalifikacji wystartowali inni zawodnicy niż poprzednio w Olsztynie, Klaudia Rorbach prowadzi obecnie w tabeli. Tyle samo punktów ma Maria Badowska z SKJ Ponylandia, która triumfowała w poprzedniej edycji.

 1730350

Najważniejszy konkurs dnia wygrał Adam Grzegorzewski na Kannelle Z. Dziesięć par pokonało parkur 140 cm bezbłędnie. Na drugim miejscu uplasowała się Katarzyna Kawa z WLKS Krakus na klaczy KEC Claudia Jean. Na trzeciej pozycji konkurs zakończyła Ewelina Szczepanik na wałachu Stuntman 10. 

Najbardziej widowiskowy konkurs WAGO Bariery, który oglądał komplet publiczności w fantastycznym stylu wygrał Zbigniew Kostrzewski na ogierze Hippica Koh i Noor. Para ta pokonała ostatnią rozgrywkę o wysokości 178 cm. Koń wyhodowany w stajni Paula Schockemohle pokazał po raz kolejny, że jest nie tylko silny, ale i niezwykle elastyczny.

Jutro we Wrocławiu dwa najważniejsze konkursy zaliczane do HPP. Juniorzy i Młodzi Jeźdzcy rozpoczną rywalizację około 12, a seniorzy w konkursie Grand Prix około 14:30

Te zmagania będzie można oglądać na HPP TV

Ranking kategorii Open TUTAJ

Gospodarze HPP 2016/17

ekwador
wroclaw
salio
szary
wolica
poczernin
lack