W konkursie dużej rundy w Michałowicach podobnie jak wczoraj oglądaliśmy fantastyczną walkę skoczków z polskiej czołówki.

Dziś, najlepszy okazał się Jakub Krzyżosiak na klaczy Atiqua, który jako jedyny wykonał ryzykowny najazd na triplebar to dało mu przewagę nad Jarosławem Skrzyczyńskim i Silver Shine, który cały parkur pojechał też krótko i bardzo dynamicznie. Trzecie miejsce zajął Jiri Hruska na Aristo Z.

Wobec wielu bardzo dobrej przejazdów w dużej rundzie trudno typować faworyta jutrzejszego Grand Prix.

20170218 205805

Dziś odbył się pierwszy konkurs zaliczany do Halowego Pucharu Polski. W kategorii Open wystąpiło 21 par, z czego do rozgrywki dostało się 7. Emocji w finałowym barażu nie brakowało, a wygrała jadąca jako ostatnia Marta Baczyńska-Nowak z TKJ Garbówek na koniu Dimple. Jej przewaga nad koleżanką klubową Anielą Szlufik wyniosła zaledwie 0,16 sekundy. Pod nieobecność w Michałowicach dotychczasowej liderki Samanty Forlini ,te dwie amazonki w tabeli zajmują dwa pierwsze miejsca. Trzecie miejsce zajęła Maliwna Urbańska na L’Colantos.

Wyniki TUTAJ

W niedzielę początek zawodów o 8.00 a konkursy HPP zaplanowane są na 15.00 (JiMJ) i 17.00 (Grand Prix - seniorzy). Oba będą relacjonowane w HPPTV.